Angajăm Operator Comenzi Online și Introducere Date (Bistrița sau Cluj-Napoca)

Pentru punctele de lucru din Bistrita sau Cluj-Napoca cautam sa angajam un nou coleg / colega pentru postul de Operator comenzi online si introducere date.

Responsabilitati:

  • Preluarea comenzilor si cererilor prin intermediul Shopify, mailului sau telefonului.
  • Prelucrarea si procesarea comenzilor online: confirmare comenzi, verificare stoc marfa, generare facturi si awb-uri.
  • Distribuirea comenzilor pentru livrare, conform disponibilitatii stocurilor.
  • Preluarea si gestionarea schimburilor si retururilor.
  • Mentinerea unei bune relatii cu clientii oferind informatii acestora cu privire la disponibilitatea produselor, preturi, comenzi, transport s.a.
  • Directionarea solicitarilor speciale catre departamentele potrivite: vanzari, ofertare, service.
  • Listarea produselor noi pe site, crearea descrierilor acestora, completare stoc, ordonare in pagina a produselor, activare- dezactivare produse, actualizare informatii.
  • Operare documente interne.
  • Suport pentru departamentul de vanzari, in cazuri concrete.

Cerinte specifice:

  • Cunoasterea si utilizarea cu usurinta a calculatorului
  • Cunoasterea programelor de baza din pachetul Office, mail s.a.
  • Utilizarea de instrumente specifice de birou
  • Abilitate de comunicare, promptitudine, atentie si concentrare distributiva
  • Dorinta de a evolua, de a invata lucruri noi si de a avansa in cadrul companiei

Beneficii:

  • Salariu fix
  • Bonuri de masa
  • Bonusuri si cadouri periodice
  • Abonament medical la clinica Regina Maria
  • Toate weekendurile libere, zile libere legale si concediu de odihna
  • Discount de angajat la toate categoriile de produse comercializate
  • Oferim posibilitatea de a evolua in cadrul companiei, catre oricare dintre departamente.

Alte detalii:

Program de lucru: luni-vineri 08:00-17:00 cu pauza de masa
Locatia: Bistrita sau Cluj Napoca

Daca crezi ca te potrivesti pentru acest post, sau daca doresti mai multe informatii referitor la acesta, nu ezita sa ne trimiti CV-ul tau!

Persoană de contact: Victor Butunoiu
Email: victor@big.store.ro
Telefon: 0730 075 217